Zemin Kauçuk Levha | Titreşim İzolasyon Malzemesi

Zeminlerde parke ve şap mantar şilte  altında kullanabileceğiniz titreşimli ve darbeli sesleri engelleyen kauçuk levha çalışma alanlarındaki pürüzlü yerleri tamamıyla kapatarak tam bir izolasyon sağlamaktadır. Zemin ses izolasyonu malzemesidir. Şap altı, Parke altı veya zemine serili olarak kullanılabilir. . Suyla temizliği yapılabilmektedir.

kaucuk-levha-1.jpgkaucuk-levha-2.jpgkaucuk-levha-3.jpgkaucuk-levha-4.jpg

Parke ve Şap Altı Kauçuk Levha

Makine temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılmaktadır.

Sertlik : 75 Shore A
Ebatlar : 540 x 540 mm veya 1000 x 1000 mm
Kalınlık :5mm
Yoğunluk : 100 – 110 gr / cm3
Çekme Mukav. : 5,2 kg / cm2
Isı iletkenlik : 0,072 W / Mk %50
Sıkışma sonrası geri dönüş : % 90.

Kauçuk Levha Kullanım Alanları

Jeneratör, asansör motoru, kompresör, hidrofor, torna vs. gibi tüm makinelerde titreşimleri önlemek amacıyla, Konut, hastane, okul vb. birçok binada duvar ve zeminde darbe ve ortam seslerinin engellenmesinde, Uygulandığı alanlarda ısı yalıtımının arttırılmasında kullanılmaktadır.

kaucuk-levha-uygulama-1.jpgkaucuk-levha-uygulama-2.jpgkaucuk-levha-uygulama-3.jpgkaucuk-levha-uygulama-4.jpg

Kauçuk levhalar ses ve ısı izolasyonunu kusursuz yapması dolayısıyla inşaat sektöründe duvar, zemin ve çatılarda tercih edilmektedir. Tavandan gelen rahatsız edici ayak ve darbe seslerini önlemek istiyorsanız zeminde kauçuk levha kullanarak bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.

Kalite Hizmet Politikamız

Öncelikle "işimiz sadece ses" ilkesini kendimize benimsemiş olarak sadece ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri kazanma yoluna gidiyoruz. Ses yalıtımı uygulamalarımızda 10 yıllık tecrübeli teknik ekibimiz keşif ve çözüm üretmekle beraber malzeme siparişlerinizde ödemelerinizden sonra kargo veya ambar yolu ile ürünlerin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve I. sınıf yanmaz CE vei TÜV belgeli kauçuk titreşim takozları ve endüstriyel sünger üretimi otomotiv inşaat ve genel kullanım ürünleri toptan satış ve uygulama hizmetleri ile sizlere birinci sınıf kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ses Yalıtımı ciddi bir iştir ve kullanılan malzemelerle birlikte ses sorunlarına göre çözümler üretmek, başarılı ve iyi bir izolasyon sağlanması için önemli faktörlerdir. Sorunlarınıza ve şikayetlerinize göre size özel çözümler üretip buna göre malzeme ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

AKSA AKUSTİK