Akustik Ürünler

Basotect Melamin Sünger | Akustik Melamin Köpük

Basotect melamin sünger yangına dayanıklı, yüksek NRC değerlerine sahip melamin köpükten üretilen akustik ses yalıtım süngeridir. Orta ve yüksek frekanslardaki seslerin emilimi, çınlamanın engellenmesi, iç mekanlarda akustiğin sağlanması gereken yerlerde ısı ve ses yalıtımı malzemesi olarak kullanılır. Beyaz, açık gri ve koyu gri renkleri mevcuttur. 

bariyerli-basotect-melamin-sunger-1.jpgbariyerli-basotect-melamin-sunger-2.jpgbariyerli-basotect-melamin-sunger-3.jpgbasotect-labirent-sunger-5.jpgbasotect-yumurta-sunger-2.jpgduz-basotect-melamin-sunger-8.jpgpiramit-basotect-melamin-sunger-4.jpgspesiyal-basotect-melamin-sunger-3.jpg

Düşük yoğunluklu, melamin reçineden imal edilen ve yapısı melamin köpüğü olan basotect süngeri, ses yutma kabiliyeti sebebiyle ses yalıtımında en çok tercih edilen malzemelerdendir. Düz panel, piramit, yumurta, spesyal, labirent gibi ürün çeşitliği mevcuttur. Tek başına yeterli gelemediği durumlarda bariyerli basotect melamin sünger kullanılabilmektedir.

Melamin Köpük Teknik Özellikleri

 Basotect Melamin Sünger | Akustik Melamin Köpük Basotect Melamin Sünger | Akustik Melamin Köpük

Melamin Köpük Kullanım Alanları

Beyaz eşya, inşaat ve otomotiv sanayinde sıklıkla kullanılan basotect melamin sünger, çekme kopma değerlerinin az olması sebebiyle farklı taşıyıcı tabakalar ile birlikte de uygulanabilir. Antibakteriyel özelliği bulunan bu süngerler hastanelerde, muayenehanelerde, emar odalarında, odyoloji odalarında birinci sınıf malzeme olarak tercih edilir. Ama isterseniz radyo odası,prova kayıt odası,müzik odası, reji odası, ofis ses yalıtımı,spor salonu ses yalıtımı, toplantı odası  ses yalıtımı, bateri odası ses yalıtımı, home cinema ses yalıtımı uygulamaları gibi teknik çalışma gerektirecek uygulama modellerinde kullanılabilir.

basotect-labirent-sunger-11.jpgbasotect-labirent-sunger-8.jpgbasotect-melamin-sunger-uygulama-3.jpgbasotect-melamin-sunger-uygulama-4.jpgbasotect-yumurta-sunger-4.jpgduz-basotect-melamin-sunger-4.jpgpiramit-basotect-melamin-sunger-2.jpgspesiyal-basotect-melamin-sunger-4.jpg

AKUSTİK KÖPÜK - AKUSTİK MELAMİN KÖPÜK - BASOTECT MELAMİN SÜNGER - SES YALITIM VE İZOLASYON MALZEMELERİ

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.

Kalite Hizmet Politikamız

Öncelikle "işimiz sadece ses" ilkesini kendimize benimsemiş olarak sadece ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri kazanma yoluna gidiyoruz. Ses yalıtımı uygulamalarımızda 10 yıllık tecrübeli teknik ekibimiz keşif ve çözüm üretmekle beraber malzeme siparişlerinizde ödemelerinizden sonra kargo veya ambar yolu ile ürünlerin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve I. sınıf yanmaz CE vei TÜV belgeli kauçuk titreşim takozları ve endüstriyel sünger üretimi otomotiv inşaat ve genel kullanım ürünleri toptan satış ve uygulama hizmetleri ile sizlere birinci sınıf kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ses Yalıtımı ciddi bir iştir ve kullanılan malzemelerle birlikte ses sorunlarına göre çözümler üretmek, başarılı ve iyi bir izolasyon sağlanması için önemli faktörlerdir. Sorunlarınıza ve şikayetlerinize göre size özel çözümler üretip buna göre malzeme ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

AKSA AKUSTİK