Tekno Touch Sünger | Renkli Akustik Sünger

İpeksi yüzeyi ve farklı desenleri ile sınırsız alternatifler sağlamaktadır. Değişik yüzey formlarıyla ya da düz olarak üretilen ipeksi akustik süngerler, akustik düzenlemeyi ve ses emilimini optimum düzeyde sağlamaktadır. 

tekno-touch-sunger-1.jpgtekno-touch-sunger-2.jpgtekno-touch-sunger-3.jpgtekno-touch-sunger-4.jpgtekno-touch-sunger-5.jpgtekno-touch-sunger-6.jpgtekno-touch-sunger-7.jpgtekno-touch-sunger-8.jpg

İpeksi akustik ses geçirmez özellikteki süngerlere alternatif olarak birçok renkte üretilebilir. Yüzeyinin ipeksi olması estetiğe önem veren kullanıcılar için önemli bir etmendir.

Tekno Touch Sünger Teknik Bilgiler

Tekno Touch Sünger Kullanım Alanları

Yeni ipeksi akustik ses emici özelliği barındıran tekno touch sünger, yapısal olarak diğer süngerlerden çok farklı değildir. Yalnızca ipeksi olması yanma geciktiricidir ve nedenle diğer süngerlerden kolaylıkla ayırt edilebilir.

tekno-touch-sunger-uygulamasi-1.jpgtekno-touch-sunger-uygulamasi-2.jpgtekno-touch-sunger-uygulamasi-3.jpgtekno-touch-sunger-uygulamasi-4.jpgtekno-touch-sunger-uygulamasi-5.jpgtekno-touch-sunger-uygulamasi-6.jpgtekno-touch-sunger-uygulamasi-7.jpgtekno-touch-sunger-uygulamasi-8.jpg

Stüdyo, ses kayıt odası, toplantı odaları, ofis, çağrı merkezi gibi bir çok mekanda kullanıma alanına sahip olup talepleriniz doğrultusunda yoğun istek üzerine renkli yeni ürünlerdir. Uygulaması gayet basit ve kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri mevcuttur. Tek başına yüksek frekanstaki seslerin (makinanın sesi) yalıtımında kullanılmaz.

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.