Ses İzolasyon Süngeri | Ses Yalıtım Süngeri Malzemeleri

Şiddetli sesi kesmek için kullanılan ses yalıtım süngerleri, ağır epdm bariyer ile lamine edilmektedir. Ses kesici malzemeler kullanılarak bir çok alanda ses kesintisi sağlanılmaktadır. Birinci sınıf malzemelerden üretimi sağlanan ses yalıtım süngerleri ses kesintisinde etkili performans sağlamaktadırlar.Tavanda, zeminde ve duvarda kullanılan ses kesici süngerler uygulamanın kaliteli olması açısından doğru seçilmelidir. 

Ses İzolasyon Süngeri Kullanım Alanları;

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu - Makina Dairesi Ses İzolasyonu - Asansör Dairesi Ses İzolasyonu - Asansör Dairesi Ses İzolasyonu - Kazan Dairesi Ses İzolasyonu - Enstrüman Çalgı Odası Ses Yalıtımı - Hidrofor Odası Ses İzolasyonu - Kompresör Odası Ses İzolasyonu - Piyano Odası Ses Yalıtımı - Stüdyo Ses Yalıtımı - Hastane EMAR (Mr) Odası Ses Yalıtımı - Bateri Odası Ses Yalıtımı - Akustik Oda Ses Yalıtımı - Müzik Odası Ses Yalıtımı - Tekne Motor Kabini Ses Yalıtımı.

aksaakustik-bariyerli-ses-yalitim-sungerleri.jpgakustik-ses-bariyeri-11.jpgakustik-snger.jpgbariyerli-bondex-sungerpan-4.pngkursun-bariyerli-sungeri.jpgrebonded-bondex-sungerpan2.JPGses-izolasyon-malzemeleri-1.pngses-izolasyon-malzemeleri-2.png

BARİYERLİ AKUSTİK SÜNGER 

Yüksek yoğunluktaki ses yalıtım malzemelerinin arasına ses izolasyon malzemesi olan ağır epdm bariyer konularak yüksek ses emiş gücüne sahip ses izolasyon malzemesi ortaya çıkmaktadır.

REBONDED BONDEX SÜNGER

bondex-sunger-1.jpgbondex-sunger-2.jpgbondex-sunger-3.jpgbondex-sunger.jpg

Ses izolasyonu uygulamaları yüksek ses kesebilen ses izolasyon malzemeleri ile yapılabilmektedir. Bunun için en sağlıklı malzemelerden biri rebonded bondex süngerpandır.

BARİYERLİ REBONDED SÜNGERPAN

bariyerli-bondeks-sunger-1.jpgbariyerli-bondeks-sunger-2.jpgbariyerli-bondeks-sunger-3.jpgbariyerli-bondeks-sunger-4.jpgbariyerli-bondeks-sunger-5.jpgbariyerli-bondeks-sunger-6.jpgbariyerli-bondeks-sunger-7.jpgbariyerli-bondeks-sunger-8.jpg

Rebonded bondex süngerpan tek başına kullanıldığında bile çok yüksek sesleri kesebilir. Ancak daha yüksek sesleri kesebilmek için yeterli olmadığında ses izolasyon malzemesi olarak bariyerli modeli kullanılmaktadır.