Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli

Kumaş kaplı paneller, çevresel faktörler nedeniyle oluşan gürültünün emilmesi, sesin yutulması ve dekoratif bir görünüm elde edilmesiyle tercih edilen akustik ses yalıtım panelleri arasındadır. Akustik bir ortam elde edilmek istenilen mekanlarda yankılanma sorunlarının çözülmesi akustik kumaş kaplı panel kullanımıyla sağlanmaktadır.

akustik-kumas-kapli-panel-1.jpgakustik-kumas-kapli-panel-2.jpgakustik-kumas-kapli-panel-3.jpgakustik-kumas-kapli-panel-4.jpgakustik-kumas-kapli-panel-5.jpgakustik-kumas-kapli-panel-6.jpgakustik-kumas-kapli-panel-7.jpgakustik-kumas-kapli-panel.jpg

Panellerin üzerini kaplayan kumaş solmaya ve yanmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Aşınma gibi sorunlarla karşılaşmayacağınız kumaş kaplı paneller renk ve model çeşitliliğine sahiptir.

Kumaş Kaplı Panel Teknik Özellikleri

· İçerisinde 95 kg/m3 yoğunlukta cam yünü kullanılmaktadır.
· Kalınlık olarak 20 mm ve 40 mm üretilmektedir.
· Akustik NRC değeri 0.90-0.95 aralığındadır.
· Yangın Dayanımı UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı.
· Uygulama Şekli Kanca / Z Clip.
· İstenilen ebatlarda üretilerek mekana uygun tasarım oluşturulur.

Kumaş Kaplı Ses Yalıtım Paneli Uygulama ve Kullanım Alanları

 İnsanlar arasında iletişim kurulmasını büyük ölçüde engelleyen yankının oluşumu, kullanılan akustik kumaş kaplı panel yardımıyla engellenmekte ve ortamın ses kalitesinin uygun olan düzeyde kalması sağlanmaktadır. Görünüm itibariyle de renk seçeneğinin fazla olması, uygulanmak istenen ortama uygun bir şekilde monte edilmesiyle beraber şık bir görünüm kazanılması sağlanmaktadır. Montaj sıvası yapılmış duvara direk yapıştırma görünür profil yada gizli sistem uygulanarak yapılabilir. Stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman - çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performans sağlamaktadır.

akustik-kumas-kapli-panel-ses-yalitimpaneli.pngakustik-kumas-panel-teknik-detay.pngkumas-kapli-panel-1.jpgkumas-kapli-panel-2.jpgkumas-kapli-panel-4.jpgkumas-kapli-panel-aksa-akustik-1.jpgkumas-kapli-panel-aksa-akustik-2.jpgkumas-kapli-panel.jpg

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.

Kalite Hizmet Politikamız

Öncelikle "işimiz sadece ses" ilkesini kendimize benimsemiş olarak sadece ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri kazanma yoluna gidiyoruz. Ses yalıtımı uygulamalarımızda 10 yıllık tecrübeli teknik ekibimiz keşif ve çözüm üretmekle beraber malzeme siparişlerinizde ödemelerinizden sonra kargo veya ambar yolu ile ürünlerin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve I. sınıf yanmaz CE vei TÜV belgeli kauçuk titreşim takozları ve endüstriyel sünger üretimi otomotiv inşaat ve genel kullanım ürünleri toptan satış ve uygulama hizmetleri ile sizlere birinci sınıf kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ses Yalıtımı ciddi bir iştir ve kullanılan malzemelerle birlikte ses sorunlarına göre çözümler üretmek, başarılı ve iyi bir izolasyon sağlanması için önemli faktörlerdir. Sorunlarınıza ve şikayetlerinize göre size özel çözümler üretip buna göre malzeme ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

AKSA AKUSTİK