Kauçuk Tabanlı Halı | Akustik Rulo Halı

Kauçuk Tabanlı Halı | Akustik Rulo Halı  yer döşemesi olarak kullanılan ses yalıtım malzemesi, renk ve desen çeşidinin fazla olması sayesinde kullanımı yapılacak olan mekanda estetik bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Ticari mekanlarda kullanımı yaygın olan pvc tavanlı akustik halı, ISO 9002 ile 14001 sertifikalarına sahip olmaktadır. Yüksek yalıtım olanağı sunan malzeme statik enerji dayanımı bakımından da yüksektir. 

Studio-Session-067.jpgkaucuk-tabanli-akustik-hali-3.jpgkaucuk-tabanli-akustik-hali-4.jpgkaucuk-tabanli-akustik-hali-9.jpgpvc-tabanli-akustik-hali-1.jpgpvc-tabanli-akustik-hali-2.jpgpvc-tabanli-akustik-hali-3.jpgpvc-tabanli-akustik-hali-4.jpg

Titreşimli Ses Kesici Halı  Kullanım Alanları

İş yerleri, ofisler, eğlence mekanları, evler, toplantı salonları, cafeler, düğün salonları gibi mekanlarda akustik halı uygulaması yaptırabilirsiniz. Pvc tavanlı akustik halının uygulaması yapılmadan önce zeminin düz, pürüzsüz ve temiz olmasına dikkat edilmelidir. Yapıştırıcı kullanılmasına gerek olmaması ise kısa sürede montajının yapılmasını sağlamaktadır. 

Akustik Kauçuk Tabanlı Halı Teknik Bilgiler

Mikrop ve mantar üretmezlik sertifikası bulunmaktadır.
Akustik halılar cushion back sistemi sayesinde darbe ve ayak seslerine 32 dB'e kadar dayanıklıdır.
Tabanında su geçirmez pvc kauçuk kullanılmıştır.

kaucuk-tabanli-akustik-hali-12.jpgkaucuk-tabanli-akustik-hali-5.jpgpvc-tabanli-akustik-hali-1.jpgpvc-tabanli-akustik-hali-2.jpgpvc-tabanli-akustik-hali-3.jpgpvc-tabanli-akustik-hali-4.jpgses-yalitimi-akustik-pvc-hali-1.jpgses-yalitimi-akustik-pvc-hali-5.jpg

 

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.

Kalite Hizmet Politikamız

Öncelikle "işimiz sadece ses" ilkesini kendimize benimsemiş olarak sadece ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri kazanma yoluna gidiyoruz. Ses yalıtımı uygulamalarımızda 10 yıllık tecrübeli teknik ekibimiz keşif ve çözüm üretmekle beraber malzeme siparişlerinizde ödemelerinizden sonra kargo veya ambar yolu ile ürünlerin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve I. sınıf yanmaz CE vei TÜV belgeli kauçuk titreşim takozları ve endüstriyel sünger üretimi otomotiv inşaat ve genel kullanım ürünleri toptan satış ve uygulama hizmetleri ile sizlere birinci sınıf kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ses Yalıtımı ciddi bir iştir ve kullanılan malzemelerle birlikte ses sorunlarına göre çözümler üretmek, başarılı ve iyi bir izolasyon sağlanması için önemli faktörlerdir. Sorunlarınıza ve şikayetlerinize göre size özel çözümler üretip buna göre malzeme ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

AKSA AKUSTİK