İzmir Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Süngerleri İzmir

Akustik ses yalıtımında önemli ses yalıtım malzemelerinden biride akustik ses yalıtım süngerleridir. İzmir Şubemizde de ses yalıtım süngerleri ve ses yalıtım malzeme satışımız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra uygulama hizmetimizde mevcuttur. Bu süngerler sayesinde ortam akustiği oluşur ve ortamdaki sesleri dengeler, etrafa eşit bir şekilde sesleri dağıtır. Dekoratif ve şık yapısı sayesinde ortama farklı bir hava katar. Akustik süngerler orta ve düşük frekanslı sesleri kesebilirler. Yüksek ve şiddetli sesler için önerilmez. Şiddetli sesler için bariyerli modellerini tercih edebilirsiniz. 2 akustik süngerin arasına konulan ses yalıtım bariyeri sayesinde ses kesme özelliği arttırılmış, yüksek performanslı ürünlerdir.

İzmir Akustik Yanmaz Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri, ses emici yanmaz özellikleri olan I. sınıf malzemeden yapılmaktadır. Yüzeyi piramit şeklindedir ve akustik mekanlarda kullanılan duvar ve tavanlara uygulanabilir. Ayrıca uygulaması kolay akustik ses düzenleme süngeridir. Tek başına ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılamaz ancak bariyerli modelleri güçlü bir ses yalıtımı sağlar.

Akustik Yumurta Sünger

İzmir Akustik Yanmaz Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger, görünüşü yumurta kutusu şeklinde olan akustik süngerdir. Yumurta süngerler yüksek ses emici özelliğe sahip akustik sünger çeşitlerinden birisidir.Ses akustiğinde kullanılan akustik yumurta sünger tek başına güçlü bir ses izolasyonu sağlamaz, ciddi ses kesmek için bariyerli modelleri kullanılmalıdır. Ses emici özellikte yanmaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir.

Akustik Labirent Sünger

İzmir Akustik Yanmaz Labirent Sünger

Akustik Labirent Sünger, şeklinde adından da anlaşılacağı üzere labirent deseni olan akustik süngerdir. Yanmaz özelliği bulunan akustik labirent sünger ile kaliteli düzeyde ses akustiği sağlayabilirsiniz. Yüksek ses emici özelliği bulunan akustik labirent süngerler yankıyı kesmektedir. Tek başına yüksek seslerin yalıtımında kullanılmaz ama bariyerli modelleri yüksek ses yalıtımında kullanılabilir.

Akustik Special Sünger

İzmir Akustik Yanmaz Special Sünger

Akustik Special Piramit sünger, akustik ses sorunlarını çözmeniz için size en uygun fırsatı sunmaktadır. Üstün ses yutum katsayısı, yanmazlık özelliği ile uygun fiyatlıdır. Ses emici özelliği ile ses yalıtımı sağlamaktadır. Akustik mekanlarda eko, yankı gibi ses problemlerine çözüm olarak kullanılmaktadırlar.

Basotect Melamin Labirent Sünger

İzmir Basotect Labirent Sünger

Basotect labirent desenli akustik sünger, Almanya'dan alınan hammadde ile işlenerek açık hücreler kazandırılan ve ses yalıtım yeteneğine sahip olan bir üründür. Bakteri üretmez özel yapısı, şık tasarımı, yanmaz dokusu ile akustik ses artırımı ve ses yalıtım uygulamalarında sık tercih edilen bir malzemedir. Mekanlardaki yankı sorununu engelleme, çınlamayı önleme, ortamlar arası ses geçişinin önüne geçmek gibi konularda yetenekli ve yüksek performanslı akustik bir süngerdir.

Basotect Melamin Yumurta Sünger

İzmir Basotect Yumurta Sünger

Basotect yumurta sünger, melamin köpükten üretimi sağlanan ve yankı yalıtımı, akustik çözümleme, ses izolasyonu gibi konularda yetenekli ve yüksek performans sergileyen bir üründür. Yumurta formlu basotect melamin köpük standart üremi rengi beyaz yada gridir. Özel olarak istediğiniz renkleri sipariş ederek üretime aldırabilirsiniz. Bu ürün seslerin istenilen kalite düzeyine getirilerek bozulmaya uğramasına engel olmak amacıyla kullanılmaktadır. En önemli özelliklerinden bir tanesi yanmaz özellikte olması ve bu özelliğin kimyasal madde katkısı yapılmadan kazandırılmasıdır.