Akustik Ürünler

Labirent Sünger | Akustik Labirent Ses Yalıtım Süngeri

Akustik labirent süngerlerin yüzeyi labirent formunda olduğundan dolayı bu isimle bilinmektedir. Yanmaz özellikte olan akustik labirent sünger, yangın sırasında damlacık oluşturmamakta ve yangının yayılmasını engellemektedir.  Akustik labirent sünger poliüretan ses emici köpükten üretildiğinden dolayı yankı uğultu ve konuşma sesleri gibi ses olayının verdiği rahatsızlığın önüne geçmektedir.

akustik-labirent-sunger-aksa-akustik-1.jpgakustik-labirent-sunger-aksa-akustik-2.jpgakustik-labirent-sunger-aksa-akustik-3.jpgakustik-labirent-sunger-aksa-akustik-4.jpgakustik-labirent-sunger-aksa-akustik-5.jpgakustik-labirent-sunger-aksa-akustik-6.jpgakustik-labirent-sunger-aksa-akustik-7.jpgakustik-labirent-sunger-aksa-akustik-8.jpg

 Akustik düzenlemelerde kullanılan ses yalıtım süngeri tek başına güçlü bir ses izolasyonu sağlayamayacağından dolayı beraberinde farklı ses yalıtım malzemeleri kullanarak destek verilir. Bu malzeme ağır eğdm bariyerdir. Tek başına yüksek ses kesen ancak akustik bir malzeme olmadığı için her bölgede kullanılamayan bu malzemeyi iki akustik sünger arasında lamine edilerek uygulamalarda ses kesimi sağlamaktadır. Esnek ve hafif bir yapıya sahip olması nedeniyle labirent süngeri her bölgede rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

 

Akustik Labirent Sünger Teknik Özellikleri

Labirent Ses Yalıtım Süngeri Kullanım Alanları

Akustiğin düzenlenmesi gereken mekanlarda kullanılarak sesin kalitesi artacak ve ses sorunları engellenerek istenilen düzeyde olacaktır. Sesin giriş ve çıkışıyla beraber akustik düzenlemeleri de yapmaktadır. Kullanma alanı oldukça geniş olan akustik labirent sünger ses kayıt odası, reji odası, sinema salonu, müzik odası, stüdyo, toplantı odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman - çalgı odası, bateri odası gibi akustiğin düzenli olması gerektiği ortamlar için tercih edilmektedir.

labirent-sunger-kullanim-alani-1.jpglabirent-sunger-kullanim-alani-2.jpglabirent-sunger-kullanim-alani-3.jpglabirent-sunger-kullanim-alani-4.jpglabirent-sunger-kullanim-alani-5.jpglabirent-sunger-kullanim-alani-6.jpglabirent-sunger-kullanim-alani-7.jpglabirent-sunger-kullanim-alani-8.jpg

AKUSTİK SÜNGER - LABİRENT SÜNGER - ANKARA - İZMİR - BURSA - SES YALITIM MALZEMELERİ

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.

Kalite Hizmet Politikamız

Öncelikle "işimiz sadece ses" ilkesini kendimize benimsemiş olarak sadece ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri kazanma yoluna gidiyoruz. Ses yalıtımı uygulamalarımızda 10 yıllık tecrübeli teknik ekibimiz keşif ve çözüm üretmekle beraber malzeme siparişlerinizde ödemelerinizden sonra kargo veya ambar yolu ile ürünlerin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve I. sınıf yanmaz CE vei TÜV belgeli kauçuk titreşim takozları ve endüstriyel sünger üretimi otomotiv inşaat ve genel kullanım ürünleri toptan satış ve uygulama hizmetleri ile sizlere birinci sınıf kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ses Yalıtımı ciddi bir iştir ve kullanılan malzemelerle birlikte ses sorunlarına göre çözümler üretmek, başarılı ve iyi bir izolasyon sağlanması için önemli faktörlerdir. Sorunlarınıza ve şikayetlerinize göre size özel çözümler üretip buna göre malzeme ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

AKSA AKUSTİK