Firma Hakkında

K2 Logo

Aksa Akustik Ses Yalıtım

İşimiz Sadece Ses !

Aksa Akustik olarak yalıtım sektörüne 2004 yılında faal olarak "sadece ses" ve izolasyon uygulama, ürün satışı ve temini, aynı zamanda kauçuk zemin yalıtım levhası üretiminde ciddi kalitemizi yükselterek kauçuk pazarını ciddi seviyelere yükseltmiş bulunmaktayız.


Referanslarımız

ses yalıtım firması

Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir. Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makina ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema,konferans,toplantı odası,stüdyo,otel duvarları, atış poligonları, ağır silah sanayii ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterlerimize doğru anlatım doğru analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

GENEL UYGULAMALARIMIZ

Akustik Yalıtım, Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme, Ses Yankısı Düzenleme, Ses İzolasyonu, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Akustik Tasarım, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan Alanların Genel Yapımını Anahtar Teslim Çözüm Ortaklarımız ile ve Profesyonel Kadromuz ile uygulamalar Sunuyoruz. Recticel Teknofoam Kimdir : Recticel’ in Yunanistan, Türkiye ve Orta Doğu bölgesinde hizmet veren dönüştürücü / üretici fabrikası Teknofoam, başta otomotiv, beyaz eşya, inşaat olmak üzere; denizcilik (marin) savunma sanayi, elektronik, boya, polisaj, kozmetik, ayakkabı, ambalaj, spor ve sağlık (medikal) sektörlerinde; akustik düzenlemeden ses ve vibrasyon (titreşim) yalıtımına, hava, toz filtrasyonundan sızdırmazlığa kadar her türlü ihtiyaca uluslararası sertifikalarla, standartlara uygun üretimi ile cevap vermektedir.

%100 Recticel

Ses Yalıtım Süngerleri

1967 Ricomex adı ile hızlı tüketim sektöründe hizmet vermek için Yunanistan’da kuruldu. 1978 Sünger üretim fabrikası kuruldu. Hizmet alanlarına yatak süngerleri ve ses yalıtımı eklendi. 1985 İnşaat ve endüstriyel akustik ürünleri üretimi için yeni bir fabrika kuruldu. 1995 Fabrika alanı 12.000 m² genişliğine ulaştı. 1999 Türkiye pazarında otomotiv ve inşaat sektörüne hizmet verilmeye başlandı. 2002 Belçikalı sünger üreticisi Recticel grup ile %50 ortaklık kuruldu. Firma Türkiyede Teknofoam adı altında hizmete başladı. 2004 Recticel, otomotiv ve teknik süngerler gruplarında faaliyetine 4.000 m² kapalı alanda İstanbul’un Kartal ilçesinde başladı. 2005 ISO 9001 belgesi alındı. Emprenye üretim hattı kuruldu. 2006 TS:16949 belgesi alındı. 2009 Makine parkuru genişletilerek 3 boyutlu thermoform ürünler üretilmeye başlandı. 2011 Teknofoam %100 Recticel Group’a katıldı. 2012 Teknofoam 7.500 m² kapalı olmak üzere, toplam 10.000 m² alanda Orhanlı-İstanbul’daki yeni fabrikasına taşındı. 2013 Recticel Türkiye’de ses yalıtım pazarının öncü firmalardan birisi olan AKSA GROUP ürün pazarlama, dağıtımı, reklam, uygulama alanlarında çözüm ortağıyız.%100 Recticel %100 TEKNOFOAM FİRMASI

recticel

basf width=

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.