Ses Geçirmeyen İzolasyonlu Akustik Kapı

İçerden dışarıya ve dışardan içeriye ses çıkışları ve girişlerini engellemek için ses geçirmeyen ve ses yalıtımı uyumlu kapı mutlaka yapılmalıdır. Konferans salonu kapıları, ses kayıt stüdyoları kapıları, çok amaçlı salon kapıları, radyo stüdyo kapıları, televizyon stüdyosu kapıları.Ses yalıtımı yapılan mekânlarda duvar ve tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. 

 

Ses İzolasyonlu Kapı

Akustik ahşap kapılarımız, tekli yada çiftli kanat, kapı kasası, pervazı, menteşesi ve fitili ile bir bütün halinde akustik değeri yakalamaktadır.Bütün kapılar fabrika ortamında üretilmekte olup montaj öncesi kalite kontrolden geçirilmektedir.Akustik Kapılarımız 22 db ile 55 Rw desibele kadar farklı değerlerde performans gösterir.

akustik-kapi-1.pngakustik-kapi-2.pngakustik-kapi-3.pngakustik-kapi-4.png

Ses Geçirmeyen Kapı

Akustik kapı; Ahşap ses yalıtım olarak tasarlanmış, ses geçirmez özelliğe sahiptir. Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli, içinde ses kesici özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır. Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir.Akustik kapıları özel imalat olarak uygulamaktayız. 

akusik ses yaltm kap.jpgses-yalitimli-kapi-1.jpgses-yalitimli-kapi-10.jpgses-yalitimli-kapi-11.jpg

Ses yalıtımı yapılan mekânlarda duvar ve tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. Ses kirliliğini önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun, ses yalıtım kapısı üretmekteyiz.

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.