Aksa Akustik Sünger Yapıştırıcısı

Güçlü bir ses yalıtımı uygulaması ve akustik sünger uygulaması için solid yapıştırıcıyı önermekle beraber ses izolasyonu uygulaması yaptığımız yerlerle sıklıkla kullandığımız üründür. Solvent bazlı sünger yapıştırıcısı sprey tabanca ile yada fırça ile sürülür. Tek yüzeye 3-6 bar hava basıncı ile (istenirse çift yüzeye)ince bir film olarak uygulanır.

 

Aksa Akustik Sünger Solid Yapıştırıcısı

Uygulamadan sonra kısa bir süre solventin uçması beklenir.Bu süre uygulanan miktara,oda sıcaklığına ve hava akımına göre değişir.Yapıştırıcı uygulanan yüzeyler 3-5 dakika içinde birleştirilmelidir aksi takdirde istenilen sonuçları vermeyebilir.Yapışma akabinde düzeltme mümkün olmadığından birleşme hatasız olmalıdır.

Iakustik-sunger-solit-yapistiricisi-2.jpgYumurta_sunger_uygulamalari_2.jpgakustik-sunger-solit-yapistiricisi-1.jpgakustik-sunger-yapistiricisi.jpg

 

Akustik Sünger Nasıl Yapıştırılır ?

Uygulaması gayet basittir yapıştırıcıyı küçük bir kovaya boşalttıktan sonra parmak rulo aracılığı ile duvara uygulanır ve beklemeden akustik sünger üzerine yapıştırılır. Sünger duvara uygulandığında hemen yapışacaktır.

akustik-sunger-uygulama-1.jpgakustik-sunger-uygulama-2.jpgakustik-sunger-uygulama-3.jpgakustik-sunger-uygulama-4.jpg

 

Dilerseniz 10 yıllık tecrübesi olan Aksa Akustik Teknik ekibine ses yalıtımı uygulama işlerinizi yaptırabilirsiniz.

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.