Akustik Ses Yalıtımı | Aksa Akustik Ses Yalıtımı

Akustik ses yalıtımı, müzikhol veya ses kayıt odaları gibi  bir çok mekanda yapılan akustik iyileştirme ve düzenlemedir.

Akustik Yalıtım

akustik yalıtım

Gerek ses yalıtımı gerekse akustik düzenleme başlığı altında önerilen uygulamalarda, hacim içinde gürültü bakımından konforlu, bireyin psikolojik olarak rahat edebileceği ortamı sağlamak hedeflendi.

Ses Yalıtımı

ses yalıtım

Gerek ses yalıtımı gerekse akustik düzenleme başlığı altında önerilen uygulamalarda, hacim içinde gürültü bakımından konforlu, bireyin psikolojik olarak rahat edebileceği iş ve yaşam ortamı sağlamak hedeflendi.

Akustik Ürünler

akustik malzemeler

Akustik yalıtım malzemeleri özel üretilen ses soğurma performansı yüksek sünger veya panel olarak üretilen ürünlerdir. Yüksek akustik performansına sahip I. sınıf kaliteli yalıtım malzemeleridir.

 

akustik ses yalıtımı

Gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zararlı etkileri en aza indirmek, sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşturulmasını sağlamak için alınacak tedbirleri kapsıyor. İstenmeyen ve rahatsızlık hissi veren gürültüye karşı yapılan ses yalıtımı; yaşanan ortamı istenmeyen seslerden yalıtarak gürültünün zararlı etkilerinden korunmak, gürültülü alanlardan çevreye yayılan sesi azaltmak, sinema, kayıt stüdyosu gibi mekánlarda uygun kullanım koşulları oluşturmak amacı ile yapılan uygulamalardır.